אנגלית
לימודי אנגלית   |   למה ללמוד אנגלית   |   טיפים ללימוד אנגלית   |   מאמרים   |   שאלות ותשובות         אנגלית לומדים אצל המומחים!
אוצר מילים באנגלית

אחת הבעיות של תלמידים הרוצים ללמוד אנגלית היא אוצר מילים באנגלית. בשפה האנגלית יש אוצר מילים רחב. אפשר למצוא לא מעט מילים באנגלית שאם נפרש אותם לעברית יהיה להן אותו פירוש. אז איך לומדים אוצר מילים באנגלית?

במאמר הבא, תוכלו לקרוא על מספר טיפים שיעזרו לכם ללמוד אוצר מילים באנגלית.

בניית משפטים – תחליטו ללמוד כל יום מספר מילים באנגלית ותרכיבו משפטים באנגלית בשילוב אותן מילים שהחלטתם ללמוד. בשיטה הזאת משתמשים הרבה בבתי הספר והיא הוכיחה את עצמה.

מילים בכל מקום – שיטה מאוד טובה ללימוד אוצר מילים באנגלית היא להכין פתקים ובכל פתק לכתוב מילה אחת באנגלית. תכינו בערך 30 פתקים ותפזרו את הפתקים בחדר שלכם או במקום שאתם נמצאים בו הרבה. אתם תראו שיצא לכם לא מעט להסתכל על המילים וגם ללמוד אותם. הפתק עם המילה והפירוש שלה יכנס לכם לתת מודע ויהיה לכם הרבה יותר קל לזכור את המילה והפירוש שלה.

שינון חוזר – שיטה המתאימה לבעלי זיכרון טוב. הכינו דף עם 30 מילים חדשות + הפירוש שלהן ופשוט קראו את הדף מלא פעמים עד שתצליחו לזכור את המילים והפירוש שלהן. כדי לבדוק אם הצלחתם ללמוד את המילים בקשו מאחד החברים שלכם שיקריא לכם מילים באנגלית או פירוש ואתם תצטרכו לכתוב את המילה ואת הפירוש שלה.

קריאת ספרים וצפייה בסרטים – צפייה בסרטים וקריאת ספרים בשפה אנגלית, תחשוף אתכם למילים חדשות שלא הכרתן. אם תקראו הרבה ספרים ותצפו בסרטים ללא תרגום, סיכוי גבוה מאוד שתתקלו באותן מילים וכבר תזכרו את המילים מהספרים או הסרטים הקודמים.

בהצלחה!


יצירת קשר
רוצים לשאול, להתייעץ או לקבל הצעת מחיר ללימודי אנגלית? אנא מלאו את טופס צור קשר הבא:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אודות האתר
האתר הוקם במטרה לסייע לכם, הגולשים, אשר רוצים ללמוד אנגלית ולא יודעים היכן ללמוד אנגלית ומה לברר לפני שבוחרים קורס אנגלית. אנו מקווים שהאתר יעזור לכם ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר.
בתי ספר מובילים:
וול סטריט - בית ספר
ברליץ - לימודי שפות
שיפור אנגלית
איך לחסוך כסף
לימודי אנגלית - לומדים אנגלית אצל הטובים ביותר - הפורטל ללימודי השפה האנגלית - איפה הכי כדאי ללמוד אנגלית וגם כמה עולה ללמוד אנגלית...