אנגלית
לימודי אנגלית   |   למה ללמוד אנגלית   |   טיפים ללימוד אנגלית   |   מאמרים   |   שאלות ותשובות         אנגלית לומדים אצל המומחים!
ללמוד לדבר אנגלית

אם תשאלו אותי מה הדבר הכי חכם שעשיתי עד היום כדי להתקדם בעסקים אני אוכל לענות לכם בלי להסס – ללמוד אנגלית. כשהייתי תלמיד, רמת האנגלית שלי הייתה מאוד נמוכה. מאוד היה לי קשה ללמוד אנגלית בכיתה ואפילו שנרשמתי לקבוצות ללימודי אנגלית עדיין היה לי קשה לא הייתי מצליח להתרכז.

לאחר הצבא, התקבלתי למקום עבודה בתחום היי טק והם היו מאוד מרוצים ממני. הבוסים של החברה מאוד רצו לקדם אותי ואני זוכר עד היום את המשפט שהם אמרו לי בפגישה: "אם לא תלמד אנגלית ותדע לדבר אנגלית שוטפת, לא תוכל להמשיך איתנו. אנחנו מחפשים אנשים שרוצים ללמוד ולהתקדם ולא להיתקע במקום".

יצאתי מהפגישה וידעתי שזה מה שאעשה. אם זה התנאי לקידום שלי, הם יודעים למה הם מבקשים את זה. הלכתי ונרשמתי לקורס לימוד אנגלית ולמדתי במשך חצי שנה לכתוב ולדבר שוטף אנגלית. השקעתי המון, הכנתי את כל השיעורים וכל הזמן שיגעתי את החברים שלי ודיברתי איתם רק אנגלית. בקורס באנגלית גם רכשתי חברים חדשים ואיתם כמובן דיברתי רק באנגלית.

אחרי שלמדתי אנגלית, הבנתי שהעובדה שאני יודע לדבר אנגלית, עזרה לי גם בתחומים נוספים והם:

אינטרנט – כבר לא פחדתי לגלוש אל האתרים באנגלית ולקרוא מאמרים מקצועיים בתחום ההיי-טק. הבנתי כל מילה, ומילים שלא ידעתי – למדתי!

ספרים – אני מאוד אוהב לקרוא ספרי מתח ולאחר שלמדתי אנגלית, התחלתי לקרוא גם ספרי מתח באנגלית שפשוט לא משתווים לספרים שקראתי עד היום. פשוט רמה אחרת.

סרטים – אתם בטח מכירים את זה שאתם רוצים לראות סרטים חדשים שיצאו עכשיו אבל עדיין אין להם תרגום. אני כבר לא חיכיתי לתרגום כי כבר לא הייתי צריך!

לסיכום, בנימה אישית, חבר'ה אני ממש מציע לכם ללמוד אנגלית. אחרי שאתם יודעים לדבר ולקרוא באנגלית, אתם מרגישים פתאום שכל האופקים התרחבו לכם. אני לא צריך להגיד לכם שהשפה השולטת בעולם היום היא אנגלית ולכן האנגלית תסייע לכם בכל דבר שקשור לעולם הגדול. בין אם זה טיול בחו"ל או עסקים בחו"ל.


יצירת קשר
רוצים לשאול, להתייעץ או לקבל הצעת מחיר ללימודי אנגלית? אנא מלאו את טופס צור קשר הבא:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אודות האתר
האתר הוקם במטרה לסייע לכם, הגולשים, אשר רוצים ללמוד אנגלית ולא יודעים היכן ללמוד אנגלית ומה לברר לפני שבוחרים קורס אנגלית. אנו מקווים שהאתר יעזור לכם ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר.
בתי ספר מובילים:
וול סטריט - בית ספר
ברליץ - לימודי שפות
שיפור אנגלית
איך לחסוך כסף
לימודי אנגלית - לומדים אנגלית אצל הטובים ביותר - הפורטל ללימודי השפה האנגלית - איפה הכי כדאי ללמוד אנגלית וגם כמה עולה ללמוד אנגלית...