אנגלית
לימודי אנגלית   |   למה ללמוד אנגלית   |   טיפים ללימוד אנגלית   |   מאמרים   |   שאלות ותשובות         אנגלית לומדים אצל המומחים!
לומדים אנגלית בקלות

ללמוד שפה חדשה זה נשמע כמו סרט אימה. עצם העובדה שאנחנו צריכים ללמוד דבר חדש שלא לימדו אותנו לפני, גורם לנו לחשוש שמא לא נצליח או יהיה לנו קשה ללמוד. אנו שוכחים שבעצם כל דבר בחיים אנחנו לומדים ושכל דבר לא ידענו עד שניסינו ללמוד. כשהייתם תינוקות לא ידעתם לדבר עברית אבל העובדה שהייתם ילדים ולא ידעתם מה זה קושי, עזרה לכם ללמוד עברית במהירות ובצורה טבעית. גם אנגלית אפשר ללמוד כך ואף להנות מאוד מהשפה.

במאמר הבא, תוכלו לקרוא על מספר סיבות שיחזקו את הביטחון העצמי שלכם ויגרמו לכם להבין שלימוד אנגלית זהו איננו סרט אימה אלא סרט קומדיה מהנה וכיף!

למה קל ללמוד אנגלית?

  • אותיות ה- א',ב',ג'... – האותיות של השפה האנגלית הם ללא ניקוד כמו בשפה העברית למשל.

  • יחיד רבים – זוכרים את כל ההבדלים בין יחיד רבים משיעורי הלשון בבית הספר? בשפה האנגלית הפיכת יחיד לרבים נעשית לרוב בעזרת אות אחת קטנה: S. לדוגמא אם אתם רוצים להפוך את המילה בת באנגלית לבנות אתם תכתבו כך: Girl => Girls.

  • אוצר מילים באנגלית – אוצר המילים בשפה האנגלית הינו קל יחסית ללמידה וזאת מהסיבה שיש רק שתי תוספות לפני שמות עצם בהשוואה לשפות האחרות כגון גרמנית או צרפתית שיש כמה וכמה תוספות. התוספות באנגלית הם: an ו- a. מה גם שמרבית המילים בשפה האנגלית הם קצרות וקל לקלוט אותן.

  • אין הבדל בין זכר ונקבה – אני זוכר שבשיעורי הלשון בבית הספר תמיד היינו מתבלבלים בכתיבה בין זכר ונקבה. בעיקר כשהיינו צריכים להגיד מספרים של זכר ונקבה לדוגמא: שלושה אנשים, שלוש בנות וכו'. בשפה האנגלית גם יש הבדלים אבל לא כמו בשפות האחרות. אתם יכולים לקרוא למישהי או למישהו YOU (את\ה).

  • זמינות השפה – ההבדל הכי חשוב בשפה האנגלית הוא שהשפה האנגלית זמינה ונמצאת בכל מקום. אנגלית היא שפה בינלאומית ובכל מקום כתוב אנגלית ומדברים אנגלית. ניתן לתרגל וללמוד מכל מקום אנגלית: טלוויזיה, עיתונות, מוזיקה, מגזינים, סרטים, ספרים ועוד...


עכשיו שהבנתם שאנגלית היא לא שפה כזאת קשה, אתם מוכנים להתחיל ללמוד אנגלית. הירשמו לקורס ללימודי אנגלית ושפרו את האנגלית שלכם. אל תשכחו שהשפה הזאת היא שפה בינלאומית ואתם חייבים לדעת לקרוא ולדבר אנגלית!

אם הינכם מעוניינים לקבל הצעות מחיר עבור קורס לימוד אנגלית, אנא מלאו את טופס צור קשר הבא, ובתי הספר המובילים והאיכותיים בארץ יצרו עימכם קשר ויסייעו לכם בעת בחירת תוכנית לימודים המתאימה ליכולות ולרמה שלכם.


שם: טלפון:

יצירת קשר
רוצים לשאול, להתייעץ או לקבל הצעת מחיר ללימודי אנגלית? אנא מלאו את טופס צור קשר הבא:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אודות האתר
האתר הוקם במטרה לסייע לכם, הגולשים, אשר רוצים ללמוד אנגלית ולא יודעים היכן ללמוד אנגלית ומה לברר לפני שבוחרים קורס אנגלית. אנו מקווים שהאתר יעזור לכם ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר.
בתי ספר מובילים:
וול סטריט - בית ספר
ברליץ - לימודי שפות
שיפור אנגלית
איך לחסוך כסף
לימודי אנגלית - לומדים אנגלית אצל הטובים ביותר - הפורטל ללימודי השפה האנגלית - איפה הכי כדאי ללמוד אנגלית וגם כמה עולה ללמוד אנגלית...