אנגלית
לימודי אנגלית   |   למה ללמוד אנגלית   |   טיפים ללימוד אנגלית   |   מאמרים   |   שאלות ותשובות         אנגלית לומדים אצל המומחים!
לימודי אנגלית למתחילים - כיצד מתחילים?

השפה האנגלית, מתוקף היותה שפה בינלאומית, יכולה לפתוח לנו צוהר למקומות נפלאים ולהזדמנויות חדשות שלא היינו מכירים אחרת. מכאן נובע שלימוד השפה האנגלית היא לא פריבלגיה של צעירים בלבד אלא גם של מבוגרים, סטודנטים ובעצם כל מי שמרגיש שהאנגלית שלו לא עומדת בסטנדרטים המקובלים כיום ומעוניין לשפר את מיומנויות הקריאה, הכתיבה והדיבור.

אנגלית למתחילים בדרך כלל מבוססת, לפחות בשלביה הראשונים, על קריאת אנסינים (מלשון Unseen) ברמה בסיסית, אותם ניתן להשיג ללא הגבלה ברשת האינטרנט ואף לקנות 2-3 ספרונים מלאי אנסינים בחנויות הספרים המובילות ולתרגל בחופשיות בבית.

לאחר מכן תוכלו להחליט האם להסתפק בשלב הזה או שמא תרצו לעבור לשלב מתקדם יותר, כמו למשל לקיחת שיעורים פרטיים לצורך לימודי אנגלית למתחילים. בעבודה מול מורה פרטי תוכלו לחזק את יסודות האנגלית הדרושים לכם כדי להתקדם, כמו לדוגמא דקדוק, זמנים וכו'. במהלך העבודה הצמודה תוכלו לעמוד על נקודות החוזק והחולשה שלכם, במטרה להשתפר.

אנגלית למתחילים - השלב הבא

מי שלא הרגיש סיפוק מהשיעורים הפרטיים ויש לו את הזמן והמוטיבציה הדרושים כדי להשתפר במיומנויות האנגלית עוד יותר, מומלץ שייעזר בקורס לימודי אנגלית למתחילים בבית ספר מקצועי. בבית ספר כזה תוכלו להשחיז את המיומנויות שלכם עד שתשלטו בשפה האנגלית ברמה המספקת ותוכלו לנצל את כל אותן הזדמנויות שפספסתם עד כה.

ההמלצה היא לבחור בבית ספר ללימודי אנגלית וול סטריט, שכן וול סטריט הוא לא רק בית הספר הגדול ביותר בארץ ללימודי אנגלית, אלא הוא ידוע גם בזכות סניפיו הרבים הפזורים ברחבי הארץ ושעות הלימוד הגמישות, שלא יתנגשו לכם בשאר פעילויות החיים.

במידה ואתם שוקלים ללמוד אנגלית למתחילים בוול סטריט אך עדיין מהססים, תוכלו למלא את פרטיכם ולקבל המלצה על תוכנית לימודי רלוונטית שתתאים לצרכים שלכם. בהינתן הלו"ז, תוכלו לבדוק האם מדובר בתוכנית לימודית שבה תצליחו להתמיד ומסתדרת עם לוחות הזמנים שלכם ואם אכן כן- לצאת לדרך המרתקת והבינלאומית שממתינה לכם.


שם: טלפון:

יצירת קשר
רוצים לשאול, להתייעץ או לקבל הצעת מחיר ללימודי אנגלית? אנא מלאו את טופס צור קשר הבא:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אודות האתר
האתר הוקם במטרה לסייע לכם, הגולשים, אשר רוצים ללמוד אנגלית ולא יודעים היכן ללמוד אנגלית ומה לברר לפני שבוחרים קורס אנגלית. אנו מקווים שהאתר יעזור לכם ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר.
בתי ספר מובילים:
וול סטריט - בית ספר
ברליץ - לימודי שפות
שיפור אנגלית
איך לחסוך כסף
לימודי אנגלית - לומדים אנגלית אצל הטובים ביותר - הפורטל ללימודי השפה האנגלית - איפה הכי כדאי ללמוד אנגלית וגם כמה עולה ללמוד אנגלית...