אנגלית
לימודי אנגלית   |   למה ללמוד אנגלית   |   טיפים ללימוד אנגלית   |   מאמרים   |   שאלות ותשובות         אנגלית לומדים אצל המומחים!
מורפיקס - תרגום מילים מאנגלית לעברית

התחלתם ללמוד אנגלית ונתקעתם במילים באנגלית שאינכם יודעים את הפירוש? אם אין לכם מילונית ואתם נעזרים רק במילון לתרגום מילים מאנגלית לעברית, כדאי שתעברו להשתמש באתרים המאפשרים תרגום מילים מאנגלית לעברית וגם משפות נוספות בקליק אחד. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את המילה באנגלית וללחוץ תרגם מילה ומיד תקבלו מספר פירושים למילה עם הטיות שונות אפשריות.

אתר לתרגום מילים – מורפיקס

אתר מורפיקס הינו האתר המוביל כיום בכל נושא של תרגום מילים מאנגלית לעברית ובכל נושא של חיפוש מידע סמכותי. דרך אתר מורפיקס תוכלו לתרגם מילים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית וגם תוכלו לחפש מידע בכל נושא שתבחרו. התוצאות שתקבלו יהיו מהאתר וויקיפדיה, אתר המידע העולמי.

למה דווקא מורפיקס?

כאמור, מורפיקס הוא האתר המוביל לקבלת מידע על כל דבר שתרצו – מידע על שחקנים וסלבס, צפייה בסירטונים מיוטיוב של מפורסמים, כתיבה נכונה ועוד.

דוגמא: הטניסאי רוג'ר פדרר נחשב בעיני רבים לאחד הספורטאים הגדולים של תקופתנו. רוצים לקרוא עליו ועל הישגיו? חפשו: רוג'ר פדרר

ליד השם שלו ניתן למצוא איקונים לחיפוש דפים נושאים על רוג'ר פדרר, סירטונים שלו ועוד.

כניסה לאתר מורפיקס

רוצים ללמוד אנגלית? לחצו על הבאנר

יצירת קשר
רוצים לשאול, להתייעץ או לקבל הצעת מחיר ללימודי אנגלית? אנא מלאו את טופס צור קשר הבא:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אודות האתר
האתר הוקם במטרה לסייע לכם, הגולשים, אשר רוצים ללמוד אנגלית ולא יודעים היכן ללמוד אנגלית ומה לברר לפני שבוחרים קורס אנגלית. אנו מקווים שהאתר יעזור לכם ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר.
בתי ספר מובילים:
וול סטריט - בית ספר
ברליץ - לימודי שפות
שיפור אנגלית
איך לחסוך כסף
לימודי אנגלית - לומדים אנגלית אצל הטובים ביותר - הפורטל ללימודי השפה האנגלית - איפה הכי כדאי ללמוד אנגלית וגם כמה עולה ללמוד אנגלית...