אודות

קבוצת CSF מורכבת ממנהלי תיקי לקוחות פיננסים, יועצי מימון, כלכלנים מקצוענים, ואנשי עסקים מהשורה הראשונה בארץ, שראו כיצד המשבר הכלכלי במדינה משפיע על בעלי העסקים ולא יכלו לעמוד בצד בשילוב ידיים.
בעזרת הניסיון של חברי הקבוצה, ומעבר מוצלח של תהליך הבקשה להלוואה בערבות המדינה עם מעל למאות לקוחות, הצלחנו לחבר תהליך פשוט מצד הלקוח שלא מצריך יותר מ2 שיחות. מטרתנו היתה להצליח להבין את אחוזי ההצלחה של הלקוח עוד לפני ההגשה והיום ניתן להגיד שאנחנו בין החברות היחידות שמבטיחות אחוזי הצלחה גבוהים.
המטרה שלנו היא לתת הזדמנויות עסקיות לעסקים מכל סוג, כל מגזר, וכל היקף ולא נפסיק לשרת את בעלי העסקים הישראלים בייעוץ וליווי עד ההצלחה. 

אנחנו עוזרים לעסקים קטנים להשיג את היעד המבוקש של ההלוואה שלהם. עם הערכת המומחים שברשותנו אנחנו יודעים לעמוד בדיוק בתנאים המבוקשים על ידי הממשלה. להשיג את היעד המבוקש של ההלוואה שלהם. 

כאשר רק התחלנו להצליח ראינו את האימפקט ואת האושר בעיני הלקוחות ולכן החלטנו להתמיד ולשפר את הנוסחא להצלחה. אותם הלקוחות שלפני המפגש איתנו היו סקפטים ולא היו בטוחים לאן העסק שלהם לוקח אותם הגיעו ועזרנו להם לקחת בעלות על העסק ולשלוט בו ובמימון שוב מחדש. הגדרת היעדים עוזרת במהלך התהליך עוזרת לעסק לעמוד בתנאי ההלוואה ומובילים גם להרחבת העסק.

מי אנחנו

"מומחים שנותנים את השירות מכל הלב"

הצוות המקצועי שלנו ידאג לכם לכל דבר, אנו נוודא שאתם עומדים בקריטריונים ואפילו נעניק לכם הערכה לגובה ההלוואה אותה אתם יכולים לבקש.
הכלכלנים שלנו ידאגו שכל המידע מהמסמכים שאתם מגישים יבוטא בתכנית העסקית וישקף את פוטנציאל העסק בצורה המדויקת ביותר.

מה אנחנו עושים

"מגשימים חלומות לעסקים קטנים"

אנחנו דואגים לליווי מותאם אישית וצמוד, לחיסכון של כאבי ראש וכוחות מיותרים, ובעזרת שורה של מומחים אנחנו נדאג שתגיעו לרגע המיוחל ותקבלו את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר ובצורה המהירה והטובה ביותר