הלוואה בערבות המדינה

לא הרבה יודעים אבל הקרן להענקת ההלוואות גדלה בחודש מרץ והכפילה את עצמה מספר פעמים, מה שנותן לך הסתברות גבוהה לקבל את הזכות לקבלת הלוואה לעסק שלך, את הבקשה לקבלת המימון אנחנו הולכים להגיש בשבילך באמצעות שירות יעיל ומדויק שפיתחנו עם הניסיון שצברנו.

מי רשאי לקבל הלוואה?

עסק קטן או עסק בינוני המבקש הלוואה למטרות השקעה, הון חוזר, או שילוב של שתיהן.
אזרח המעוניין בהלוואה לצרכי הקמת עסק חדש.

לקרן אין העדפה לסוג אחד של עסק וכולם רשאים להגיש בקשה
לרשותכם מספר מסלולים:

איך מקבלים הלוואה בערבות המדינה

על מנת לקבל את ערבות המדינה להלוואה יש תהליך אותו צריך לעבור. 
ההליך חייב להתבצע בהתאמה מלאה מול בעל העסק או הייזם, וכולל בתוכו ניתוח עסקי מעמיק של העסק, כתיבת תכנית עסקית מדוייקת שתראה את פוטנציאל העסק. המומחים שלנו יעמדו לצדכם לאורך כל התהליך ויערבו אתכם רק ברגע קבלת החלטות. 

שיחת היכרות

בשיחה הראשונית מול מנהל תיק מקצועי, נוודא כי העסק עומד בקריטריונים לקבלת ההלוואה על ידי בדיקת זכאות מעמיקה, במידה והנתונים טובים, נוכל להמשיך בפגישה עם מומחה.

פגישה עם מומחה

בפגישה בעל העסק יוכל להציג את מטרות ההלוואה ואת הנתונים הנדרשים, יחדיו נמיין את הנתונים ונסיק מסקנות ותמונת מצב נוכחית, על סמך הצלחות עבר של החברה נבנה תוכנית מתואמת אישית  לקבלת ההלוואה בערבות המדינה.

ליווי צמוד מכלכלנית

הכלכלנית המוכשרת שלנו תערוך תחקיר מעמיק על העסק, באמצעות מידע זה תדע לערוך ניבוי מדוייק לנתונים העתידיים על ידי נתוני עבר ולבנות תוכנית עסקית מנצחת שתזכה אותכם בהלוואה

איך נראה האישור?

ההבטחה שלנו ללקוח

ליווי מקצועי ומהיר

אנו קיבצנו עבורכם את המומחים בתחום והם ישמחו לענות על כל שאלה ותהייה במהלך התהליך. השירות שלנו מתבצע במהרה, כל האנשים במערכת זמינים תמיד ללקוחות.

שקיפות בתהליך

לאורך כל התהליך אנו מבהירים מה הצעד הבא, כמה זמן נשאר להערכתנו עד החתימה וקבלת ההלוואה, ותמיד נשמח להסביר שוב על התהליך.

אסטרטגיה מותאמת אישית

הניסיון שצברנו, יחד עם המסמכים והטפסים שחיברנו כדי לעזור לעסקים לקבל את ההלוואה הם הייתרון שלנו על הפירמות האחרות. כאשר העסק מגיש את הטפסים הנכונים לו ואת התכנית עסקית המותאמת למימדיו הסיכויים לקבלת ההלוואה גבוהים מהרגיל.

צמיחה

באמצעות ליווי מקצועי נצליח לגרום לעסק שלך להגיע ליעדים שחיברנו יחדיו.

קבעו שיחת ייעוץ עכשיו

בשיחת היעוץ נתן שיערוך מדוייק לעסק שלכם ונעזור לכם לקבל תמונת מצב רציונלית על המצב הנוכחי של העסק, תקבלו הערכה מדוייקת של גובה ההלוואה שעסק בתחום שלכם יכול לקבל וכמובן ללא עלות.

השארת פרטים