השירותים שלנו

תפקידינו הוא מתן ליווי צמוד מהרגע שהאדם הגיע לשורותינו עד לרגע בו הוא עובר איתנו ביחד את המכשול העסקי אליו הוא נקלע. אנו מאמינים במקצועיות וישירות, לכל בעל עסק מגיע לדעת את הנתונים האמיתיים על העסק שלו, אותם הנתונים הנאספים על ידי הגופים הממשלתיים וגם הפרטיים. אנו מציעים מספר שירותים רב בתחומי המימון, פתרונות דירוג אשראי עסקי, ליווי עסקי ויצירת תכנית לצמיחת העסק.

שירותי גיוס אשראי

 שירותים אלו ניתנים לעסקים קטנים או עסקים בינוניים המבקשים הלוואה למטרות השקעה, הון חוזר, או שילוב של שתיהן. ניתן גם לקבל מימון במידה ואתה אזרח המעוניין בהלוואה לצרכי הקמת עסק חדש. תהליך גיוס האשראי הינו תהליך מורכב שמצריך הצלבה של נתונים עסקיים עם תחזיות.

לקרנות איתן אנו עובדים אין העדפה לסוג אחד של עסק וכולם רשאים להגיש בקשה.

שיפור דירוג אשראי

דירוג האשראי הוא בעצם הנתון העיקרי עליו נשען הגוף המלוואה בעת מתן האשראי, לפיו יקבעו הגופים האם תינתן לבעל העסק הלוואה או לא, תקבע גם רמת הסיכון בהלוואה וגובה הריבית. חשוב לדעת כי מידע שלישי במאגר נתוני האשראי עלול למנוע מכם את קבלת ההלוואה המיוחלת ומסגרות האשראי הרצויות. גם לאחר שאושרה לכם הלוואה, מידע שלילי בדירוג ייקר את תשלום הריבית באופן משמעותי.

שיפור הדירוג יעזור לכם להגיע ממצב של סירוב למצב אישור בקבלת הלוואות, משכנתאות ואשראי, לא רק זאת אלה גם יוריד משמעותית את גובה הריבית שתקבלו. הבנקים יעדיפו תמיד לעבוד עם לקוחות בעלי נתונים טובים ואף אפילו יתחרו לזכות בלקוח.

הלוואה כנגד נכס

שירותי הלוואות הגישור תפורים ומתואמים גם לאנשים פרטיים וגם לבעלי עסקים. בתהליך, הקרן מעניקה מתן אשראי כנגד בטחונות של נכס נדל"ן. הנכס מהווה בטוחה בעלת ערך גבוה וסיכון נמוך, שעבודו מאפשר לגופים המלווים את האופציה לתת הלוואה בעלת ריבית נמוכה מזו הניתנת ללא ערבון.

ההבטחה שלנו ללקוח

ליווי מקצועי ומהיר

אנו קיבצנו עבורכם את המומחים בתחום והם ישמחו לענות על כל שאלה ותהייה במהלך התהליך. השירות שלנו מתבצע במהרה, כל האנשים במערכת זמינים תמיד ללקוחות.

שקיפות בתהליך

לאורך כל התהליך אנו מבהירים מה הצעד הבא, כמה זמן נשאר להערכתנו עד החתימה וקבלת ההלוואה, ותמיד נשמח להסביר שוב על התהליך.

אסטרטגיה מותאמת אישית

הניסיון שצברנו, יחד עם המסמכים והטפסים שחיברנו כדי לעזור לעסקים לקבל את ההלוואה הם הייתרון שלנו על הפירמות האחרות. כאשר העסק מגיש את הטפסים הנכונים לו ואת התכנית עסקית המותאמת למימדיו הסיכויים לקבלת ההלוואה גבוהים מהרגיל.

צמיחה

באמצעות ליווי מקצועי נצליח לגרום לעסק שלך להגיע ליעדים שחיברנו יחדיו.

קבעו שיחת ייעוץ עכשיו

בשיחת היעוץ נתן שיערוך מדוייק לעסק שלכם ונעזור לכם לקבל תמונת מצב רציונלית על המצב הנוכחי של העסק, תקבלו הערכה מדוייקת של גובה ההלוואה שעסק בתחום שלכם יכול לקבל וכמובן ללא עלות.

השארת פרטים